Do you want to delete that one specific tweet that you posted in the month of December last year? Or, you can’t get enough time to delete all your tweets back from 2017? Or, whether it’s that one tweet you published on last valentine’s that needs to be erased?

Whatever…


When you are growing followers on Twitter, each new follower adds value to your Twitter account. Watching those numbers decrease when you are working each day to increase them can be really demotivating. …


Looking for the fastest way to unlike all tweets? Want to bulk delete Twitter likes? At times, you would want to delete old likes because you do not want any association with that account/topic/person/idea. …


Geçen sefer de işleri aksatmıştın ya da zaten bana değer verseydin doğum günümü hatırlardın…

Daha sağlıklı ve verimli iletişimler için….

1- Genelleme:

Yaşadıklarımızı kaydeden ve her seferinde kaydettiği bu bilgileri hafızadan çekerek filtreler kullanan beynimiz, bize aynı zamanda yaşadığımız bu deneyimin, herkes tarafından her koşulda gerçekleşebileceği gibi bir genelleme yaptırabilir. Ve farkında olmadan kendi deneyimlerimizin arkasında oluşan inancın herkeste var olabileceğini varsaymaya başlayabiliriz

Genelleme hatası aynı zamanda geribildirim verirken de…


SpaceX’in tekrar kullanılabilir roketi uzaya gitti ve kargosunu bırakıp geri geldi…

http://www.haberdar.com/sosyal-medya-ve-teknoloji/saygiyi-hak-eden-adam-elon-musk-h11146.html

Yani uzaya gönderdiği roketi başarılı bir şekilde geri indirdi. Uzay taşımacılığı adına çığır açan bu çalışmanın ardındaki ismi yani Elon Musk’u konuşacağız.

Tesla, PayPal, SpaceX, SolarCity girişimlerinden sadece bir kaçı…

SpaceX

Musk için “Geleceği bugünden satın alan adam.” denilmesinin…


Adobe Post

Adobe, yeni uygulaması Adobe Post‘u AppStore üzerinde yayınladı. Adobe Post, özellikle mobil üzerinden sosyal ağ paylaşımlarınıza yeni bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Adobe, bilindiği gibi profesyonellere yönelik uygulamalarıyla öne çıkan bir şirket kültürüne sahip.

Adobe’un bu hafta tanıtımını yapıp, kullanıma sunduğu Adobe Post uygulaması; Adobe Slate, Adobe Voice ve diğer birçok eklentisiyle herkesin kullanabileceği bir uygulama olarak dikatleri üzerine çekti.

Peki Adobe Post kullanıcılara ne gibi özellikler sunuyor?

Uygulama ile yüklediğiniz fotoğrafları düzenleyebilir, çeşitli grafikler ekleyebilir ve en güzel yanıda düzenlediğiniz bu fotoğrafları dilediğiniz sosyal medya hesabınızdan anında paylaşabilirsiniz.

Uygulama, grefiklerin tasarımını tamamen sizin hayal dünyanıza bırakıyor. Kullanıcı dostu bir ara yüz ile şimdiden güzel bir deneyim yaşatan Adobe Post, Photoshop’a benzer bir ara yüz ile tasarımlara yazı ekleme imkanıda sunuyor. Eklemek istediğiniz yazıların fontlarını da Adobe Post’s “Design Filters”tan seçebilir yada kendi arşivinizden size yükleye bilirsiniz.

Filitrelemenin çok ötesinde…

YAZININ DEVAMI


Deneyimli Markalar İçin YouTube İçerik Planlaması

Deneyimli markalar, doğrudan aksiyona geçip görüntü çekmeye başlamadan önce, YouTube için özel olarak uyarlanmış içerik planları hazırlıyor. Başarılı içerikler yalnızca markanın hedeflerine ulaşmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hedef kitleye çekici gelir ve ilgi çeker. İşte, planlamanız için başlangıç noktası olarak yararlanabileceğiniz üç basit yönerge.

Kritik kesişme noktalarının haritasını çıkarın

Tam anlamıyla benzersiz bir içerik sunarak…


Hoşçakalın dostlar. İyilikle kalın.

Meğer Tahir Elçi’yi hiç tanımıyormuşum. Sadece bir iki cümlesiyle değerlendirip, ön yargılı davranmışım. Utandım/Utanıyorum…

Dün akşam ofisten çıkıp kahve içmeye giderken büfeye uğrayıp bi’gazete almak istedim. Gerçekten sadece bir gazete kalmıştı :) Alıp yoluma devam ettim. Kahvemi içerken bir köşe yazısı dikkatimi çekti.

Yazının başlığı ise Hoşça kal Tahiridi.

Orhan Akkuş

Founder of Orvedo Software Company Sweden

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store